Informacja: strona ztz.rybnik.pl wykorzystuje pliki cookies w celach statystycznych. Polityka cookies ». | Zamknij »
Zarzad Transportu Zbiorowego w Rybniku - Aktualności

Aktualności

Przechowalnia rowerów na DKM.


Mamy dobrą wiadomość dla wszystkich rowerzystów- przechowalnia rowerów na Dworcu Komunikacji Miejskiej przy ulicy Budowlanych jest już czynna!

 

Dla wszystkich tych osób, którzy chcą łączyć podróż autobusem i rowerem przygotowaliśmy przechowalnię rowerów. Można w niej zostawić rower nie tylko na czas podróży transportem zbiorowym. To wstęp i pierwszy akcent zbliżającego się Europejskiego Tygodnia Zrównoważonego Transportu, który w Rybniku będzie obchodzony pod hasłem Autobus i Rower (AIR).

 

Aby korzystać z przechowalni trzeba posiadać aktywny numer w dowolnej sieci telefonii komórkowej. Następnie wystarczy oddać w naszej siedzibie przy ulicy Budowlanych 6 prawidłowo wypełniony wniosek, który jest dostępny tutaj bądź w prowadzonych przez nas Miejskich Punktach Sprzedaży (MPS Dworzec Komunikacji Miejskiej, MPS Plac Wolności).

Po aktywacji usługi w systemie TELPARK, przed wprowadzeniem roweru do przechowalni wystarczy wybrać numer telefonu 334889857, zaczekać aż jednocześnie zaświeci się zielona kontrolka i będzie słyszalny ciągły sygnał dźwiękowy. Wtedy można otworzyć furtkę. Połączenie z numerem sytemu jest BEZPŁATNE.

 

Regulamin korzystania z przechowalni rowerów jest dostępny tutaj.

UWAGA: Dla rowerzystów, którzy będą korzystać z przechowalni w miesiącu sierpniu przygotowaliśmy drobny upominek.

 

 

 

 

 

 

 

 

stwen, 2011-08-13 09:13:51

Poprzednia strona: Strona główna
Następna strona: Komunikaty

Dodał(a): Stanisław Wengerski, 02-03-2009
Zmodyfikował(a): Stanisław Wengerski, 30-12-2016