Informacja: strona ztz.rybnik.pl wykorzystuje pliki cookies w celach statystycznych. Polityka cookies ». | Zamknij »
Zarzad Transportu Zbiorowego w Rybniku - Aktualności

Aktualności

„Projekt planu zrównoważonego rozwoju transportu zbiorowego.” i 3 (słownie: trzy) głosy.


Pojawiające się w internetowych portalach informacyjnych wiadomości dotyczące transportu zborowego, są bardzo chętnie komentowane przez czytelników. Ostatnia sytuacja pokazała, że osoby te nie zabierają głosu w sprawach ważnych.

4 lutego 2014 r. na naszej stronie internetowej została zamieszczona informacja na temat wyłożeniu do publicznego wglądu „Projektu planu zrównoważonego rozwoju transportu zbiorowego.” Pomijając stronę BIP Urzędu Miasta Rybnika, wiadomość ta została również bardzo szybko udostępniona na innych stronach.

Uwagi i opinie dotyczące projektu należało składać na piśmie w Sekretariacie Zarządu Transportu Zbiorowego w Rybniku z podaniem imienia i nazwiska lub nazwy jednostki organizacyjnej i adresu, do dnia 24 lutego 2014 r.

Z tej możliwości skorzystały tylko Rada Dzielnicy Niedobczyce oraz jedna z naszych Podróżnych. Jedna osoba wysłała w tej sprawie email.

Treść wiadomości nie zawierała żadnych elementów, które powodowałby konieczności zmian w projekcie planu transportowego. Część z uwag dotyczyła opisu bieżącego funkcjonowania transportu publicznego, inne wybiegały daleko poza przedmiot planu transportowego. Niemniej jesteśmy za nie niezmiernie wdzięczni.

Konstruktywne uwagi dotyczące publicznego transportu zbiorowego w naszym Mieście można zgłaszać na bieżąco. Wiele osób potrafi trafić do naszej siedziby lub napisać wniosek o dokonanie możliwych zmian, które ZTZ wprowadza w ramach dostępnych środków.

 

************

stwen, 2014-03-06 07:46:53

Poprzednia strona: Strona główna
Następna strona: Komunikaty

Dodał(a): Stanisław Wengerski, 02-03-2009
Zmodyfikował(a): Stanisław Wengerski, 30-12-2016