Informacja: strona ztz.rybnik.pl wykorzystuje pliki cookies w celach statystycznych. Polityka cookies ». | Zamknij »
Zarzad Transportu Zbiorowego w Rybniku - Aktualności

Aktualności

Rozkład jazdy w telefonie komórkowym.


gsm.ztz.rybnik.pl to adres pod którym znajduje się rozkład jazdy autobusów Komunikacji Miejskiej organizowanej przez Zarząd Transportu Zbiorowego w Rybniku w wersji przeznaczonej dla telefonów komórkowych.

Ta forma rozkładu jest kolejnym elementem Systemu Informacji Pasażerskiej. Na chwilę obecną podróżny nie musi mieć w domu komputera z dostępem do Internetu lub nie musi udawać się na przystanek, żeby sprawdzić godzinę odjazdu autobusu. Często ze względu na kradzieże i wandalizm informacja, która powinna znajdować się na przystanku jest trudna lub niemożliwa do odczytania. Teraz umożliwiamy dostęp 24 godziny na dobę do aktualnego rozkładu przez telefon wyposażony w standardową przeglądarkę internetową. Możliwe ograniczenie to zasięg sieci telefonii komórkowej.

Pomimo graficznego uproszczenia w stosunku do tradycyjnego rozkładu funkcjonującego w Internecie, obecnie jest to najbardziej dostępna forma planowego rozkładu jazdy. Możemy z niego skorzystać w czasie i przed podróżą- są w nim ujęte wszystkie linie i przystanki.
Rozkład jazdy dla telefonów komórkowych posiada również funkcje „najbliższe odjazdy”, dzięki której uzyskamy informację o najbliższych planowych odjazdach autobusów wszystkich przebiegających przez przystanek linii.
Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do korzystania z mobilnego rozkładu jazdy oraz przekazywanie swoich uwag odnośnie jego działania na nasz adres mailowy.

stwen, 2009-07-28 10:09:52

Poprzednia strona: Strona główna
Następna strona: Komunikaty

Dodał(a): Stanisław Wengerski, 02-03-2009
Zmodyfikował(a): Stanisław Wengerski, 30-12-2016