Industriada 2018 – bezpłatne przejazdy na wybranych kursach linii 1, 4, 9, 16, 23, 51.

 

09 czerwca 2018 r. (sobota) w związku z odbywającym się świętem Szlaku Zabytków Techniki i towarzyszącym mu wydarzeniami na terenie Rybnika zapraszamy do skorzystania z bezpłatnego transportu publicznego do Huty Silesia na Paruszowcu oraz do Zabytkowej Kopalni Ignacy w Niewiadomiu.

Z rowerem do Rud.

Od 01.05.2018 r. (wtorek) rozpoczynamy kolejny sezon przewóz rowerów na linii 43.

Linia 33 z kursami do Lysek.

Od dnia 04.04.2018 r. (środa) na wniosek Gminy Gaszowice dwa kursy linii nr 33 będą wydłużone do Lysek.

zbiletem.pl teraz także bilety jednorazowe.

Wielu pasażerów korzysta już z aplikacji zbiletem.pl podróżując na podstawie biletów okresowych. Teraz można również kupić bilet na przejazdy jednorazowe.

Nowy przystanek na ulicy Jankowickiej.

Od dnia 20.11.2017 r. (poniedziałek) autobusy linii 5, 22, 24 i 52 będą obsługiwały nowy przystanek o nazwie Rybnik Śródmieście Jankowicka.

„Słoneczka” na Dworcu Autobusowym lub jak zostać „Wzorowym pasażerem”.

Zdarza się, że jesienna pogoda sprzyja spacerom. Taki spacer może być doskonałą okazją do bliższego zapoznania się z transportem zbiorowym.

Tablice do odnowy.

Już ponad 10 lat działają w Rybniku trzy pierwsze tablice dynamicznej informacji pasażerskiej. Nadszedł dla nich czas na krótki urlop podczas którego przejdą gruntowną renowację.

Dzień bez samochodu w Rybniku.

Rybnik kolejny raz włącza się w obchody Światowego Dnia bez Samochodu, który przypada w piątek, 22 września. Tego dnia komunikacja miejska na liniach obsługiwanych przez Zarząd Transportu Zbiorowego będzie bezpłatna*. Odbędą się też ciekawe wydarzenia plenerowe.

Autobus w aucie.

Mamy niespodziankę dla fanów autobusów, regularnie korzystających z rybnickiej komunikacji miejskiej. Teraz nadarza się okazja by zabrać autobus pod lusterko własnego samochodu.

Bilety jednorazowe dostępne poprzez aplikację GoPay.

Firma GoPay Sp. z o.o. wychodząc na przeciw oczekiwaniom swoich Klientów od dnia 01.08.2017 roku (wtorek) udostępni sprzedaż biletów jednorazowych przez aplikację mobilną.

 

ZTZ Rybnik | Kontakt | BIP | Rozkłady jazdy | RODO | Deklaracja dostępności
© Zarząd Transportu Zbiorowego w Rybniku, wszelkie prawa zastrzeżone.