Nowy sezon z CYKLOplusBUS.

W najbliższą sobotę 7 maja 2016 roku po raz pierwszy w tym sezonie będzie dostępna usługa CYKLOplusBUS.

Już wkrótce: Nowa gra miejska dla posiadaczy smartfonów!

Mało kto wyrusza dziś w podróż z domu bez urządzenia mobilnego. Wiele osób wykorzystuje smartfony również do gier. Już wkrótce planujemy połączenie przejazdu autobusem z grą miejską na smartfony!

Zmiana numeru rachunku bankowego.

W dniu 16.03.2016 r. (środa) ulega zmianie numer rachunku bankowego ZTZ Rybnik na PKO BP SA 17 1020 2528 0000 0202 0434 8165.

Muzyczny autobus z kolędami.

Świąteczny okres sprzyja temu, by tym razem na przystanki podjechała Gwiazda z kolędami.

Różni Organizatorzy jeden głos.

Porozumienie o współpracy w zakresie organizowania i funkcjonowania Forum Organizatorów Transportu zostało podpisane.

Muzyczny autobus czyli koncerty na rybnickich przystankach.

Już 10 grudnia 2015 r. (czwartek) po godzinie 15:00 na przystankach Rybnik Śródmieście 3 Maja, Rybnik Śródmieście Dworzec Kolejowy, Rybnik Śródmieście Plac Wolności będzie można usłyszeć muzykę „na żywo".

Transport zrównoważony z EURO 6.

Od dziś linie organizowane przez Zarząd Transportu Zbiorowego w Rybniku obsługuje już 40 autobusów napędzanych silnikami spełniającymi rygorystyczne normy ekologiczne opisane jako EURO 6. 26 z nich zostało wyprodukowanych w 2015 r.

PKS Rybnik – ostatni kurs.

30 września 2015 roku (środa) po raz ostatni na liniach organizowanych przez ZTZ będzie zrealizowany kurs obsługiwany przez PKS Rybniki Sp. z o.o. w likwidacji.

Po raz 7 ETZT!

Europejski Tydzień Zrównoważonego Transportu oraz Europejski Dzień bez Samochodu jest odpowiedzią na negatywne konsekwencje wynikające z nadmiernego ruchu samochodowego w miastach.

Opłata dodatkowa + cena biletu.

Zgodnie z Uchwałą Rady Miasta od 1 września 2015 r. do opłaty dodatkowej jest doliczana opłata za przejazd zgodnie z cennikiem.