Potrafisz mnożyć? Kup bilet okresowy i korzystaj z autobusów!

30 września obchodzony był Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia. A kto zna ją równie dobrze jak podróżni z transportu zbiorowego?

Dzień bez samochodu.

Wrzesień był miesiącem kiedy więcej uwagi poświęcono alternatywnym dla samochodu środkom transportu.

Kup bilet na festiwal i jedź autobusem za darmo.

Dobre wiadomości dla uczestników Music&Water Festival, każdy posiadacz karnetu lub biletu na wybrane wydarzenia może w dniach festiwalu 27 i 28 sierpnia (sobota, niedziela) jeździć komunikacją miejską w Rybniku za darmo.

Przejazd za 1 zł od 25 czerwca do 31 sierpnia!

Zgodnie z Zarządzeniem Prezydenta Miasta Rybnika Pana Piotra Kuczery bilet rodziny będzie dostępny każdego dnia ferii letnich.

Autobusem na Rudę.

Wszystkim chętnym do korzystania z Ośrodka Rekreacyjno – Sportowego RUDA znajdującego się przy ulicy Gliwickiej przypominamy o możliwości dojazdu do tego miejsca autobusem.

Jeszcze bliżej z pytaniem o transport.

„Samochód albo …?” Do refleksji nad tym pytaniem w najbliższych dniach szczególnie zapraszamy Mieszkańców Rybnika.

Informacja pasażerska inaczej.

W najbliższym czasie na wybranych przystankach zostanie umieszczone nowe opracowanie schematu połączeń oraz rozkładów jazdy linii organizowanych przez ZTZ.

Nowy sezon z CYKLOplusBUS.

W najbliższą sobotę 7 maja 2016 roku po raz pierwszy w tym sezonie będzie dostępna usługa CYKLOplusBUS.

Już wkrótce: Nowa gra miejska dla posiadaczy smartfonów!

Mało kto wyrusza dziś w podróż z domu bez urządzenia mobilnego. Wiele osób wykorzystuje smartfony również do gier. Już wkrótce planujemy połączenie przejazdu autobusem z grą miejską na smartfony!

Zmiana numeru rachunku bankowego.

W dniu 16.03.2016 r. (środa) ulega zmianie numer rachunku bankowego ZTZ Rybnik na PKO BP SA 17 1020 2528 0000 0202 0434 8165.