Opłata dodatkowa + cena biletu.

Zgodnie z Uchwałą Rady Miasta od 1 września 2015 r. do opłaty dodatkowej jest doliczana opłata za przejazd zgodnie z cennikiem.

Mobilni najmłodsi, czyli spacer do autobusu.

Kształtowanie nawyków mobilności od najmłodszych lat to ważny temat w wychowaniu, który podejmują placówki oświatowe.

Masz rybnicką e-Kartę „Dużej rodziny” to spotkanie jest dla Ciebie!

Prezydent Miasta Rybnika Pan Piotr Kuczera zaprasza rodziny wielodzietne z co najmniej trójką dzieci na spotkanie, które odbędzie się w czwartek, 16 lipca, o godzinie 16.30 w sali wykładowej Powiatowej i Miejskiej Biblioteki Publicznej w Rybniku (ul. Szafranka 7).

 

PRZYPOMINAMY:

e-Karta imienna musi mieć naniesione aktualne zdjęcie oraz imię i nazwisko!

Galeria w autobusie.

Jednym z elementów przekazywania informacji na temat transportu zbiorowego dla podróżnych są monitory zamontowane w części autobusów. Już od najbliższych dni będą one również służyły do prezentacji szeroko pojętej sztuki, na początek fotografii.

Nowa linia nocna nr N4.

1 maja 2015 r. (piątek) zostanie zrealizowany pierwszy kurs nowej linii nocnej oznaczonej numerem N4. Czy zostanie ona na stałe w rozkładzie jazdy pokażą najbliższe miesiące.

Po ulicach Rybnika tylko autobusem?

Co by było gdyby 30000 osób podróżujących każdego dnia naszymi liniami mogłoby priorytetowo przemieszczać się autobusem pomiędzy przystankami i dojeżdżać do miejsc niedostępnych dla transportu indywidualnego?

Czuć czy nie czuć?

Publiczny transport zbiorowy to szereg zagadnień, w tym również wkraczających do strefy zmysłów np. powonienia. Dostaliśmy w tym temacie anonimowy list.

Już od 1.4.2015 r. nowa linia.

W porozumieniu z Gminą Świerklany od 1.4.2015 r. (środa) zostanie uruchomiona nowa linia autobusowa publicznego transportu zbiorowego nr 33.

Największe ekrany na Śląsku!

W części autobusów obsługujących organizowane przez nas linie będzie można rejestrować przejazd przykładając e-Kartę do kasownika, posiadającego największy ekran zamontowany dotychczas w autobusach na Śląsku.