Kibice żużla bezpłatnie autobusem.

Już w najbliższą niedzielę (15.09.2019r.) PGG ROW Rybnik będzie walczyć z ostrowskim klubem Arged Malesa o wejście do żużlowej ekstraligi. Z tej okazji miasto zachęca wszystkich kibiców do skorzystania z darmowego przejazdu autobusem komunikacji miejskiej.

Bezpłatne przejazdy autobusami będą obowiązywać wyłącznie kibiców posiadających ważny bilet na mecz.

Bilety okresowe nie tylko na e - karcie.


Transport zbiorowy nadal cieszy się dużą popularnością. Niestety jak co roku wielu podróżnych czekało
z wyrobieniem e - Karty i zakupem biletu okresowego do ostatniej chwili. W związku z tym pojawiają się kolejki do punktów sprzedaży biletów oraz dłużej trzeba czekać na odbiór e - Karty.
ZTZ od kilku lat proponuje rozwiązanie, które eliminuje ewentualne kłopoty. Kup bilet okresowy poprzez aplikację zbiletem.pl. Mając smartfon możesz dołączyć w każdej chwili do setek zadowolonych klientów.

Żorskie Centrum Przesiadkowe w użytku od 1.09.2019r.

Żorskie Centrum Przesiadkowe zlokalizowane jest przy ul. Męczenników Oświęcimskich.
Wraz z otwarciem Centrum Przesiadkowego wprowadzona zostanie nowa organizacja ruchu pasażerskiego:

Tour de Rybnik 31.08 - 01.09.2019r. - zmiany w kursowaniu autobusów.


W związku z wyścigiem kolarskim Tour de Rybnik wystąpią zmiany w obsłudze niektórych linii.

Zamknięcie ul. Boguszowickiej.

Ze względu na zamknięcie dla ruchu ul. Boguszowickiej, od dnia 13.08.2019 r. (wtorek) zmianie ulegnie rozkład jazdy niektórych autobusów.

Zamknięcie ul. Chwałowickiej.

Ze względu na zamknięcie dla ruchu ul. Chwałowickiej, od dnia 13.08.2019 r. (wtorek) zmianie ulegnie rozkład jazdy niektórych autobusów.

Przywrócenie przystanku na ulicy Żorskiej.

Od dnia 29.07.2019 przystanek Rybnik Ligota Ligocka Kuźnia Rondo Boguszowickie na ul. Żorskiej został przywrócony do ruchu autobusów.

Zmiany na liniach w dniu 05.08.2019 (poniedziałek) - Tour de Pologne

W dniu 05.08.2019 r. przez Rybnik przejeżdżać będzie 76 Tour de Pologne. Podczas przejazdu wyścigu wystąpią czasowe ograniczenia w kursowaniu autobusów w szczególności na ul. 1 Maja, Chwałowickiej,  3 Maja, Piłsudskiego, Kościuszki, Powstańców Śląskich, Byłych Więźniów Politycznych,  Mikołowskiej, Robotniczej, Pojdy. Od godziny 16:45 do godziny 20:00 nastąpi całkowite wyłączenie przystanku Rybnik Śródmieście Bazylika z ruchu autobusów. W miejsce tego przystanku obsługiwany będzie przystanek Rybnik Śródmieście Kościuszki oraz Rybnik Śródmieście Chrobrego. Za utrudnienia przepraszamy.

Zamknięcie ul. Gotartowickiej - zmiany na liniach 15, 45, 48 i N1.

W związku z budową drogi Pszczyna - Racibórz od dnia 10.07.2019 r. (środa) od godziny 12:00 na czas prowadzenia robót będzie zamknięta ul. Gotartowicka. Zamknięcie to wpłynie na zmiany w rozkładzie jazdy.

Objazd związany z Półmaratonem księżycowym w dniu 29.06.2019r.

Od godziny 21:30 nastąpią zmiany w obsłudze przystanków:

ZTZ Rybnik | Kontakt | BIP | Rozkłady jazdy | RODO | Deklaracja dostępności
© Zarząd Transportu Zbiorowego w Rybniku, wszelkie prawa zastrzeżone.